Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز69
دیروز3348
در هفته69
در ماه3417
مجموع1869809

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 آیت‌الله العظمی نوری همدانی با بیان این که آل‌سعود خود را خادم الحرمین می‌داند ولی داعش پروری می‌کند، گفتند: آل سعود وهابی نه شیعه را قبول دارد و نه سنی و بهترین حربه دشمن برای ضربه زدن به اسلام به شمار می‌رود.


 ایشان در دیدار با جمعی از علمای شیعه و اهل سنت شهرستان تایباد اظهار داشتند: دین ما به ما می‌گوید که شیعه و سنی برادر هستند و امامان معصوم ما نیز همواره به وحدت میان شیعه و سنی دعوت کرده‌اند و فرموده‌اند با آنها رفت و آمد داشته باشید، پشت سر آنها نماز بخوانید و دشمنی با آنها نداشته باشید؛ اما حساب وهابیت در این میان جدای از اهل سنت است.

 ایشان ادامه دادند: ما نمی توانیم نام مذهب بر وهابیت بگذاریم، بلکه به قول امام راحل وهابیت یک مسلک خرافی است که نه شیعه را قبول دارد و نه سنی را؛ این‌ها تمام مقدسات را زیر پا گذاشته و پیروان مقدسات را کافر می‌دانند که البته این گروه خرافی بهترین حربه دشمن برای ضربه زدن به اسلام است.  (خ-1302)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom